fbpx

TESTER WEBOVÝCH APLIKACÍ

NÁPLŇ PRÁCE

  • Vašim úkolem bude převzít testování webových aplikací, které firma vyvíjí.
  • Všechno automatizujeme, ale bez několika manuálních testů se neobejdete.
  •  Pro vývoj automatizovaných testů standardně používáme Selenium a Cucumber. Dostanete ale prostor učit se a možná přijdete s něčím novým.
  • Vžijete se do role běžného uživatele a budete mít možnost promluvit do konečné podoby aplikace.
  •  Dále používáme Java 8 EE, Liferay DXP, Maven, GIT, MyBatis.

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost s testováním
  • Zájem o nové technologie a nebát se je vyzkoušet
  • Zodpovědnost, pečlivost a umět si efektivně rozvrhnout svoji práci.
  • Schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu s dalšími testery.
  • Nebát se odprezentovat a obhájit své nápady.
  • Základní znalosti Javy a HTML.
  • Mít povědomí o tom, jak použít Selenium WebDriver
  • Zkušenost s testováním webových aplikací a výhodou je znalost Cucumberu.
  • Komunikativní znalost A

NABÍZÍME

    • Práci ve stabilní společnosti, lídra ve svém oboru
    • Zajímavé mzdové ohodnocení včetně prémií
    • 25 dnů dovolené + 2 sick days
    • Flexibilní pracovní dobu
    • Odborná školení
    • Výuku anglického jazyka
    • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
    • Kafeterie na pracovišti
    • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
    • Příjemné pracovní prostředí (žádný open space) a dobrý kolektiv
    • Teambuildingové akce a mnohé další

Jak vidíte, je toho moc a tím to nekončí. Více Vám rádi řekneme osobně!

Zaujala vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem náboru zaměstnanců

Společnost SONET je česká firma s mezinárodní působností, poskytující od roku 1991 bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY

(c) 2018. Tento web provozuje SONET, společnost s.r.o.,
IČ 15527107 kariera@sonet.cz +420 543 423 540
Close Menu