SW TESTER

NÁPLŇ PRÁCE

  • Testování SW určeného pro platební terminály
  • Testování systémů, na které jsou platební terminály napojeny
  •  Tvorba skriptů pro automatizované testování
  • Tvorba testovacích scénářů podle SW dokumentace
  • Komunikace s vývojovým týmem a hledání ideálního řešení
  • Příprava interních dokumentací pro ostatní kolegy
  • Analýza a vyhodnocení proběhlých testů
  • Práce s nástroji Redmine, Testlink, MS SQL Server Management Studio
  • Komunikace se zákazníky
  • Certifikace SW platebních terminálů

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (vhodné i pro studující či absolventy)
  • Základní znalost počítačových sítí
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu
  • Logické a analytické myšlení
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (důraz na písemný projev)
  • Aktivní zapojení do procesu a podílení se na strategii testování
  • Ochotu se rozvíjet
  • Zájem o delší spolupráci
  • Znalost metodiky testování výhodou
  • Uvítáme znalost Python, C++, SQL
  • Zkušenost s testováním SW výhodou

NABÍZÍME

  • Stabilitu české společnosti s mezinárodní působností, lídra ve svém oboru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výuku anglického jazyka ve firmě zdarma
  • Odborná školení
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Poukázky Flexipass či přípěvek na Active Pass Plus kartu
  • Občerstvení na pracovišti
  • 25 dnů dovolené + sick days
  • Příjemné pracovní prostředí, žádný „open space“, přátelský kolektiv
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Teambuildingové akce a mnohé další
Jak vidíš, je toho moc a tím to nekončí. Více Ti rádi řekneme osobně.

Zaujala vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem náboru zaměstnanců

Společnost SONET je česká firma s mezinárodní působností, poskytující od roku 1991 bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY

(c) 2018. Tento web provozuje SONET, společnost s.r.o.,
IČ 15527107 kariera@sonet.cz +420 543 423 540
Close Menu