SUPPORT SPECIALIST

NÁPLŇ PRÁCE

  • Nejvíc si mákneš uvnitř našeho týmu vyvíjejícího webové, mobilní a POS aplikace.

  • Budeš mít na starosti hlídání termínů kapacit, budeš usměrňovat požadavky kolegů z jiných oddělení.

  • Podílení se na zlepšení procesů a sepisování uživatelských příruček, technických specifikací a FAQ.

  • Administrativní činnost je běžnou součástí pracovní náplně.

  • Pracujeme s HTML5, CSS3, JavaScript, Java EE, C++, jQuery, Microsoft SQL, PostgreSQL, Liferay Digital Experience. Platform, MyBatis, RabbitMQ a ActiveMQ, GIT a Selenium.

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru

  • Nadšení pro IT

  • Znalost Windows a Microsoft Office

  • Orientace v systému Linux výhodou

  • Zkušenosti s JavaScript, HTML5 a CSS3

  • Zájem o pohled do světa SQL a naučit se něco nového

  • Porozumění technické angličtině a analytické myšlení

  • Schopnost samostatné, ale i týmové práce

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní společnosti, lídra ve svém oboru

  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • 25 dnů dovolené + 2 sick days

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Odborná školení a výuku anglického jazyka

  • Příspěvek na stravování

  • Poukázky Flexipass či příspěvek na Active Pass Plus kartu

  • Teambuildingové akce

  • Kafeterii přímo na pracovišti, klidné pracovní prostředí poblíž Kraví hory

Jak vidíš, je toho mnoho a tím to nekončí. Více Ti rádi řekneme osobně.

Zaujala vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem náboru zaměstnanců

Společnost SONET je součástí nadnárodní skupiny Payten působících v mnoha zemích Evropy a Jižní Ameriky. Poskytujeme bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY