fbpx

PROJECT MANAGER

NÁPLŇ PRÁCE

  • Práce na projektech pro české i zahraniční zákazníky
  • Kontrola plnění dílčích úkolů realizovaného projektu
  • Odhad a plánování časové i finanční náročnosti
  • Tvorba podkladů pro cenové kalkulace
  • Pravidelné reporty směrem k zákazníkovi i managementu společnosti
  • Komunikace s ostatními členy projektového týmu

OČEKÁVÁME

  • Zkušenosti s vedením projektů ideálně v oblasti IT, vývoje SW případně v oblasti elektronických platebních systémů
  • Znalost projektového řízení
  • Velice dobré komunikační a argumentační schopnosti
  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Pečlivost, odpovědnost a samostatnost
  • Schopnost dotáhnout věci do konce
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní společnosti, lídra ve svém oboru
  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené + 2 sick days
  • Odborná školení
  • Výuku anglického jazyka ve firmě zdarma
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Příjemné pracovní prostředí (žádný open space) a dobrý kolektiv
  • Teambuildingové akce a mnohé další
Jak vidíte, je toho moc a tím to nekončí. Více Vám rádi řekneme osobně.

Zaujala vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem náboru zaměstnanců

Společnost SONET je česká firma s mezinárodní působností, poskytující od roku 1991 bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY

(c) 2018. Tento web provozuje SONET, společnost s.r.o.,
IČ 15527107 kariera@sonet.cz +420 543 423 540
Close Menu