PRODUCT MANAGER

NÁPLŇ PRÁCE

  • Stanete se součástí zhruba patnáctičlenného týmu
  • Budete se podílet na vývoji stávajících i nových webových i mobilní aplikací
  • Vaše slovo bude rozhodující při návrhu
    a tvorbě nových funkcionalit, i úpravě těch stávajících
  • Mimo to budete muset získat přehled o všem, co se u nás děje, abyste viděl(a) souvislosti mezi jednotlivými systémy, databázemi a aplikacemi, a dokázal(a) tak správně vyhodnotit, co je a není technicky možné
  • Vaše nápady se můžou snadno dostat rovnou do světa mezi uživatele

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Technické a analytické myšlení zejména v oblasti webových a mobilních technologií
  • Zájem o nové technologie, kreativnost a nápaditost
  • Znalosti HTML5, CSS3, JavaScriptu
  • Orientace v pojmech HTTP, REST API a JSON
  • Znalost  databází MS SQL a PostgreSQL výhodou
  • Povědomí o projektovém a procesním řízení
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni čtení technické dokumentace
  • Schopnost týmové, ale i samostatné práce

NABÍZÍME

  • Stabilitu české společnosti s mezinárodní působností, lídra ve svém oboru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výuku anglického jazyka ve firmě
  • Odborná školení
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Poukázky Flexipass či přípěvek na Active Pass Plus kartu
  • Občerstvení na pracovišti
  • 25 dnů dovolené + sick days
  • Příjemné pracovní prostředí, žádný „open space“, přátelský kolektiv
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Teambuildingové akce a mnohé další
Jak vidíte, je toho moc a tím to nekončí. Více Vám rádi řekneme osobně.

Zaujala vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem náboru zaměstnanců

Společnost SONET je součástí nadnárodní skupiny Payten působících v mnoha zemích Evropy a Jižní Ameriky. Poskytujeme bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY

(c) 2018. Tento web provozuje SONET, společnost s.r.o.,
IČ 15527107 kariera@sonet.cz +420 543 423 540
Close Menu