JAVA DEVELOPER

NÁPLŇ PRÁCE

  • Hledáme nadšence, který se stane součástí menšího týmu vývojářů. Budete spolupracovat s analytiky, databázovými specialisty a testery.
  • Budete pracovat na vývoji front-end a back-end systémů. Na front-endu používáme Liferay a Angular, tvoříme aplikace, které řídí platební terminály, sbíráme a analyzujeme transakční data. Bankám i dalším partnerům poskytujeme širokou škálu API rozhraní a datových můstků. Pole působnosti je opravdu široké a svět bankovních karet je opravdu zajímavý a velice specifický.

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zájem o nové technologie a postupy, kreativnost, nápaditost
  • Zkušenosti v CSS, JavaScriptu, HTML5
  • Znalosti jazyka Java a základní orientace ve Spring frameworku
  • Zájem naučit se MvBatis a zorientovat se v MSSQL/PostgreSQL
  • Povědomí o webových službách – SOAP a REST API
  • Porozumění technické angličtině a analytické myšlení

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní společnosti, lídra ve svém oboru
  • Zajímavé mzdové ohodnocení včetně kvartálních a ročních prémií
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborná školení a výuku anglického jazyka
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Poukázky Flexipass či přípěvek na Active Pass Plus kartu
  • Kafeterie na pracovišti
  • 25 dnů dovolené + sick days
  • Příjemné pracovní prostředí, žádný „open space“, přátelský kolektiv
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Teambuildingové akce a mnohé další
Jak vidíte, je toho moc a tím to nekončí. Více Vám rádi řekneme osobně.

Zaujala vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem náboru zaměstnanců

Společnost SONET je česká firma s mezinárodní působností, poskytující od roku 1991 bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY

(c) 2018. Tento web provozuje SONET, společnost s.r.o.,
IČ 15527107 kariera@sonet.cz +420 543 423 540
Close Menu