JAVA DEVELOPER

NÁPLŇ PRÁCE

  • Nejvíce si mákneš uvnitř 6-ti členného týmu vývojářů, budeš spolupracovat s analytiky, databázovými specialisty a testery.
  • Budeš pracovat na vývoji font-end a back-end systémů. Na front-endu používáme Liferay a Angular, tvoříme aplikace, které řídí platební terminály, sbíráme a analyzujeme transakční data. Bankám i dalším partnerům poskytujeme širokou škálu API rozhraní a datových můstků. Pole působnosti je opravdu široké a svět bankovních karet je opravdu zajímavý a velice specifický.

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zájem o nové technologie a postupy, kreativnost, nápaditost
  • Zkušenosti v CSS, JavaScriptu, HTML5
  • Znalosti jazyka Java a základní orientace ve Spring frameworku
  • Zájem naučit se MvBatis a zorientovat se v MSSQL/PostgreSQL
  • Povědomí o webových službách – SOAP a REST API
  • Porozumění technické angličtině a analytické myšlení

NABÍZÍME

  • Stabilitu české společnosti s mezinárodní působností, lídra ve svém oboru
  • Zajímavé mzdové ohodnocení včetně kvartálních a ročních prémií
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborná školení a výuku anglického jazyka
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Poukázky Flexipass či přípěvek na Active Pass Plus kartu
  • Kafeterie na pracovišti
  • 25 dnů dovolené + sick days
  • Příjemné pracovní prostředí, žádný „open space“, přátelský kolektiv
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Teambuildingové akce a mnohé další

Zaujala vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem náboru zaměstnanců

Společnost SONET je česká firma s mezinárodní působností, poskytující od roku 1991 bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY

(c) 2018. Tento web provozuje SONET, společnost s.r.o.,
IČ 15527107 kariera@sonet.cz +420 543 423 540
Close Menu