IT SUPPORT SPECIALIST

NÁPLŇ PRÁCE

  • Nejvíc si mákneš uvnitř našeho 13-ti členného týmu vyvíjejícího webové a mobilní aplikace.
  • Budeš mít na starosti hlídání termínů kapacit, budeš usměrňovat požadavky kolegů z jiných oddělení.
  • Podílení se na zlepšení procesů a sepisování uživatelských příruček, technických specifikací a FAQ.
  • Administrativní činnost je bežnou součástí pracovní náplně.
  • Pracujeme se softwarem HTML5, CSS3, JavaScript, Java 8 EE, jQuery, AngularJS, Microsoft SQL, PostgreSQL, Liferay Digital Experience Platform, MyBatis, RabbitMQ a ActiveMQ, GIT, TestComplete a Selenium.

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Nadšení pro IT
  • Výbornou znalost Windows a Microsoft Office
  • Orientace v systému Linux výhodou
  • Zkušenosti s JavaScript, HTML5 a CSS3
  • Zájem o pohled do světa SQL a naučit se něco nového
  • Porozumění technické angličtině a analytické myšlení
  • Schopnost týmové, ale i samostatné práce

NABÍZÍME

  • Stabilitu české společnosti s mezinárodní působností, lídra ve svém oboru
  • Zajímavé mzdové ohodnocení včetně kvartálních a ročních prémií
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborná školení a výuku anglického jazyka
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Poukázky Flexipass či přípěvek na Active Pass Plus kartu
  • Kafeterie na pracovišti
  • 25 dnů dovolené + sick days
  • Příjemné pracovní prostředí, žádný „open space“, přátelský kolektiv
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Teambuildingové akce a mnohé další
Jak vidíš, je toho moc a tím to nekončí. Více Ti rádi řekneme osobně.

Zaujala vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem náboru zaměstnanců

Společnost SONET je česká firma s mezinárodní působností, poskytující od roku 1991 bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY

(c) 2018. Tento web provozuje SONET, společnost s.r.o.,
IČ 15527107 kariera@sonet.cz +420 543 423 540
Close Menu