IT SPECIALISTA

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zajišťování provozu transakční brány – testování funkčnosti, monitoring, údržba, nasazování nových verzí systému, zálohování, reporting
  • Zpracování analýzy dle požadavků
  • Vedení projektů – komunikace se zákazníky, dodavatelem a vývojovým týmem
  • Vytváření a správa dokumentace
  • Networking, routování
  • Budete se zabývat platebními protokoly, autorizací, bezpečností dat, kryptografií, TLS, práci s HSM, EMV, aplikací platebních terminálů a certifikací ISO, PCI DSS, VISA PIN apod.

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Všeobecný přehled v ICT
  • Samostatnost, schopnost učit se nové věci, aktivní přístup k práci, být týmový hráč
  • Komunikativní znalost AJ
  • Praxe v oblasti správy IT
  • Znalosti používaných technologií (AD, Windows / Linux servery, zálohování, monitoring apod.)

NABÍZÍME

  • Stabilitu české společnosti s mezinárodní působností, lídra ve svém oboru
  • Práci na klíčovém projektu s nejmodernějšími technologiemi
  • Pružnou pracovní dobu
  • 24 dnů dovolené + 2 sick days
  • Odborná školení
  • Výuku anglického jazyka ve firmě zdarma
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Příjemné pracovní prostředí (žádný open space) a dobrý kolektiv
  • Teambuildingové akce a mnohé další

Zaujala Vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře

JAK VYBÍRÁME NOVÉ KOLEGY

1.

Zaujala Vás některá z pozic?
Pošlete nám své CV

2.

Do 14 dnů vyhodnotíme,
 zda jsme pro Vás ta
správná firma
a informujeme Vás.

3.

Jste pozván/a na pohovor,
kde probereme Vaše
 i naše představy
o dané pozici.

4.

V případě shody Vás
srdečně vítáme
 do týmu!

Abychom Vám první dny u nás ulehčili, projdete adaptačním programem. Ten Vám pomůže rychleji poznat prostředí naší společnosti a nové kolegy.

Společnost SONET je česká firma s mezinárodní působností, poskytující od roku 1991 bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY

2018. Tento web provozuje SONET, společnost s.r.o. IČ 15527107

Close Menu