fbpx

IT SPECIALISTA

NÁPLŇ PRÁCE

  • Monitoring a správa síťové infrastruktury
  • Správa serverových aplikací a systémů
  • Bezpečnostní audity
  • Zálohování
  • Správa dokumentace

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Všeobecný přehled v ICT
  • Samostatnost, schopnost učit se nové věci, aktivní přístup k práci, být týmový hráč
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Praxi v oblasti správy IT a znalosti používaných technologií (AD, Windows servery, zálohování, monitoring apod.)

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní společnosti, lídra ve svém oboru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené + 2 sick days
  • Odborná školení a výuku anglického jazyka
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Kafeterie na pracovišti
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Příjemné pracovní prostředí (žádný open space) a přátelský kolektiv
  • Teambuildingové akce a mnohé další
Jak vidíte, je toho moc a tím to nekončí. Více Vám rádi řekneme osobně.

Zaujala vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem náboru zaměstnanců

Společnost SONET je česká firma s mezinárodní působností, poskytující od roku 1991 bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY

(c) 2018. Tento web provozuje SONET, společnost s.r.o.,
IČ 15527107 kariera@sonet.cz +420 543 423 540
Close Menu