DATABÁZOVÝ ANALYTIK

NÁPLŇ PRÁCE

  • Vytváření a správa skriptů, procedur, pohledů a různých reportů
  • Práce s daty bude vaším denním šálkem kávy spolu s tvořením analýz a přípravou datových prostředí pro vývojový tým
  • Archivace, zálohování či obnova databází, ale také jejich synchronizace
  • Pracujeme se softwarem Visual Paradigm, Visual Studio, Microsoft SQL, PostgreSQL, SQL Server management Studio.

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost SQL a Visual Paradigm výhodou
  • Znalosti co je, a jak funguje relační databáze
  • Schopnost samostatné, ale i týmové práce
  • Kreativnost, ochotu učit se novým věcem a komunikativnost
  • Porozumění technické angličtině a analytické myšlení

NABÍZÍME

  • Stabilitu výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru
  •  Zajímavé platové ohodnocení včetně kvartálních a ročních prémií
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výuku anglického jazyka ve firmě zdarma
  • Odborná školení
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Občerstvení na pracovišti
  • 25 dnů dovolené + 2 sick days
  • Příjemné pracovní prostředí, žádný „open space“, přátelský kolektiv
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Teambuildingové akce a mnohé další

Zaujala Vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Společnost SONET je česká firma s mezinárodní působností, poskytující od roku 1991 bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY

(c) 2018. Tento web provozuje SONET, společnost s.r.o.,
IČ 15527107 kariera@sonet.cz +420 543 423 540
Close Menu