C++ PROGRAMÁTOR
(zkušený či absolvent s praxí)

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zodpovědnost za vytváření jedinečného kódu v magickém světě za platebními kartami – návrh, vytváření a udržování efektivního a spolehlivého kódu v jazyce C++
  • Podílení se na návrhu struktury platební aplikace
  • Vývoj, dokumentace, testování a podpora nových a stávajících verzí softwaru
  • Práce na rozšíření stávajících produktů a spolupráce při zavádění nových produktů
  • Komunikace se zákazníkem a tvorba SW analýzy

OČEKÁVÁME

  • Znalost jazyka C++
  • Zkušenosti s řešením problémů
  • Znalost anglického jazyka – středně pokročilá úroveň (čtení a psaní technické dokumentace)
  • Výhodou znalost algoritmů a datových struktur
  • Uvítáme zkušenost s kolaborativním vývojem SW s použitím verzovacích systémů (GIT)
  • Praktické zkušenosti s objektově orientovaným programováním (OOP) výhodou
  • Další výhodou jsou znalosti programování v prostředí Eclipse a VisualStudio
  • Znalost STL a návrhových vzorů vítána

NABÍZÍME

  • Stabilitu české společnosti s mezinárodní působností, lídra ve svém oboru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborná školení a výuku anglického jazyka
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Poukázky Flexipass či přípěvek na Active Pass Plus kartu
  • Kafeterii na pracovišti
  • 25 dnů dovolené + sick days
  • Příjemné pracovní prostředí, žádný „open space“, přátelský kolektiv
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Teambuildingové akce a mnohé další
Jak vidíš je toho moc a tím to nekončí. Více Ti rádi řekneme osobně.

Zaujala vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem náboru zaměstnanců

Společnost SONET je česká firma s mezinárodní působností, poskytující od roku 1991 bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY

(c) 2018. Tento web provozuje SONET, společnost s.r.o.,
IČ 15527107 kariera@sonet.cz +420 543 423 540
Close Menu