C++ PROGRAMÁTOR

NÁPLŇ PRÁCE

  • Vývoj SW v C++
  • Podílení se na návrhu řešení
  • Testování vyvýjeného SW
  • Spolupráce při zavádění nového produktu
  • Komunikace se zákazníkem a tvorba SW analýzy

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Technické a analytické myšlení
  • Schopnost týmové, ale i samostatné práce
  • Důslednost
  • Znalost anglického jazyka minimálně  na úrovni čtení technické dokumentace
  • Praxe minimálně 1 rok s C++ a OOP
  • Znalost stl, návrhových vzorů
  • Znalost verzovacích systémů svn, git
  • Znalost UML
  • Znalost Eclipse, Linux výhodou
  • Znalost práce s platebními kartami výhodou
  • Znalost platebních autorizací výhodou

NABÍZÍME

  • Stabilitu české společnosti s mezinárodní působností, lídra ve svém oboru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výuku anglického jazyka ve firmě zdarma
  • Odborná školení
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • Poukázky Flexipass či přípěvek na Active Pass Plus kartu
  • Občerstvení na pracovišti
  • 24 dnů dovolené + sick days
  • Příjemné pracovní prostředí, žádný „open space“, přátelský kolektiv
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Teambuildingové akce a mnohé další

Zaujala Vás tato nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře

JAK VYBÍRÁME NOVÉ KOLEGY

1.

Zaujala Vás některá z pozic?
Pošlete nám své CV

2.

Do 14 dnů vyhodnotíme,
 zda jsme pro Vás ta
správná firma
a informujeme Vás.

3.

Jste pozván/a na pohovor,
kde probereme Vaše
 i naše představy
o dané pozici.

4.

V případě shody Vás
srdečně vítáme
 do týmu!

Abychom Vám první dny u nás ulehčili, projdete adaptačním programem. Ten Vám pomůže rychleji poznat prostředí naší společnosti a nové kolegy.

Společnost SONET je česká firma s mezinárodní působností, poskytující od roku 1991 bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

CZECHIA - SLOVAKIA - HUNGARY

2018. Tento web provozuje SONET, společnost s.r.o. IČ 15527107

Close Menu